Už máte naplánovanou letošní dovolenou?

Dovolená bude za chvíli a mnoho z nás se letos ještě chystá k moři. Možná však patříte do skupiny lidí, kteří ještě nemají úplně jasno, kam se přesně podívají. Nabídka je opravdu obrovská, ne pro každého může být orientace v ní jednoduchou záležitostí.

2013-04-09-09-57-57-1024-768-0-ayt_tureckoPokud pořád tápete, máme pro vás zajímavý tip – Levně do Chorvatska ! Pokud dáte na naše slova, nebudete v žádném případě litovat. Navštívíte-li jejich internetové stránky, bude vám zřejmě za několik okamžiků jasné, že si vyberete vhodné ubytování přávě pro vás ! A hlavně vás potěší i lákavé ceny apartmánů jelikož tam není žádná provize cestovních kanceláří ale kontakty jsou přímo na majitele soukromých apartmánů. Jednoduše najdete několik apartmánů co se vám líbí, vyplníte nezávazně kontaktní formulář a majitel apartmánů vám odpoví přímo na váš email. Poté se jen přes email domluvíte na termínu, ceně a rezervaci, zašlete menší zálohu jako jistotu jak pro vás tak pro majitele apartmánu a ve smluvený termín přijedete do svého apartmánů kde doplatíte zbytek částky. Ušetříte takto zhruba 15-30% oproti cen u cestovek.

Turecko zažívá obrovský boom

Třeba vám nestačí dovolená za rohem, tedy například v Chorvatsku nebo Itálii, ale toužíte tentokrát po něčem novém. Co třeba last minute v Turecku? Tato země vás okouzlí. Budete-li chtít, můžete zde zažít opravdu dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Vyberte si nějaký hotel s all inclusive, nebudete se tak muset o vůbec nic starat.

Na Kypru se budete všestranně bavit

Nebo byste raději na Kypr? Ani dovolená na tomto ostrově není chybou, ba spíše obráceně. Doporučíme vám produkt, kterým je populární dovolená na severním Kypru.

Ať již se rozhodnete pro dovolenou kdekoliv, pečlivě vybírejte. Snažte se o konkrétním místě vždy zjistit co nejvíce informací. Vyplatí se informovat třeba u známých, kteří to či ono místo navštívili před vámi, případně si pročíst recenze a doporučení ostatních na nejrůznějších internetových diskuzích. Zkuste tedy námi doporučovanou dovolená Chorvatsko bez cestovky.

Cítit příjemně se můžete prakticky kdekoliv. Záleží v podstatě pouze a jen na vás, co od dovolené očekáváte. Dalo by se tvrdit, že jakou si ji uděláte, takovou ji budete mít. Dopřejte si chvíle odpočinku a relaxace a vypněte alespoň na pár dnů. U moře načerpáte mnohem snadněji sílu do dalších, často nelehkých pracovních dní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.