Bibione – Je libo klid nebo zábava?

Bibione patří k nejoblíbenějším letním střediskům, jež se nachází na severu italského přímoří. Lokalita žije především z bohatého turistického ruchu. O návštěvníky je tu výtečně postaráno naprosto ve všech směrech. Bibione neustále zkvalitňuje služby a infrastrukturu, na své si zde tedy přijde i poměrně náročnější klientela.

Bibione nabídne 11 kilometrů pláží /

Bibione nabídne 11 kilometrů pláží /

Bibione je místem, kde potkáte mnoho Čechů. Každoročně sem láká řada produktů nejrůznějších cestovních kanceláří, jež těží i z blízkosti střediska v poměru s ostatními vyhlášenými italskými letovisky.

Ubytování v Bibione nejen v hotelových komplexech

Oblast Bibione nabídne množství upravených hotelových komplexů, kde vám nebude chybět naprosto vůbec nic. Odpadají tak veškeré starosti spojené s vařením, uklízením nebo třeba programem. V hotelích doporučujeme využít animační programy, ze kterých si každý něco odnese. Samozřejmě, že nebudete celý den ležet pouze u hotelového bazénu, vždyť doslova pár kroků to budete mít na krásné písčité pláže. K dispozici vám však budou i apartmány a vysoce designové vilky.

Moře a pláže na Bibione

Bibione obklopuje čisté moře, které má příjemnou teplotu. Díky písčitým pobřežím je zajištěn pozvolný vstup, takže i v případě, že patříte mezi neplavce, či máte malé děti, může být Bibione ideálním místem pro letní radovánky a relaxaci. Lenivce potěší absence vln, mořská hladina je po většinu roku klidná, Bibione však není nejvhodnějším místem k potápění, pod hladinou toho totiž příliš neobjevíte. Itálie je proslulá dlouhými plážemi, ani v Bibione tomu není jinak. Zdejší pláž nabídne totiž jen stěží představitelných 11 kilometrů na délku a místy až 200 metrů na šířku.

Bibione představuje zábavu, ale i dokonalý klid

V Bibione se nudit nebudete /

V Bibione se nudit nebudete /

Bibione je zajímavým italským místem, kde výrazně vyniká kontrast klidu a rušné zábavy. Zhruba do půl kilometru od pláže to žije ve dne i v noci, naproti tomu čím více se budete vzdalovat, budete si moci vychutnávat až překvapivý klid. Budete-li zde, určitě si však zajděte minimálně někam do restaurace či pizzerie na dobré jídlo a večer do některého z beachbarů, nebude-li vám to stačit, můžete se na diskotéce zdržet opravdu až do ranních hodin.

Bibione je vhodné místo pro sport i výlety do okolí

Hotelové komplexy v Bibione jsou na vysoké úrovni /

Hotelové komplexy v Bibione jsou na vysoké úrovni /

Italské Bibione je považováno za startovní bod výletů do širokého okolí. Za poznáním můžete vyrazit do Benátek, přístavu Terst či třeba do slavného města Verona. Nebojíte-li se na lodi, popřemýšlejte o nějaké plavbě, buď pouze v blízkosti Bibione či nedaleko vzdáleného Caorle, nebo na delší, až k benátským ostrovům. Nechce-li se vám cestovat a přesto počasí nepřeje, zkuste místní termální lázně, mají blahodárné účinky.

Bibione je klasické italské středisko, kde však začíná stále více pronikat moderní svět 21. století. Díky tomu si zde užijí mladí, ale i starší. Rozhodnete-li se sem vyrazit, těšte se na dovolenou se vším všudy, dovolenou u moře, na kterou dlouho nezapomenete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.